0,33 секунди. Саме стільки часу потрібно Google, щоб видати результат на ваш запит, і стільки ж клієнтові, щоб вирішити – хоче він залишитися на вашому сайті чи ні. Швидкість завантаження, продуманий дизайн і вдала мобільна версія з легкістю можуть стати визначальним аргументом на вашу користь у пошуковій видачі.

Як досягти потрібних результатів? Хотілося б сказати, що достатньо правильної структури й візуалу – але це дає ефект лише на початку. Відразу після запуску сайт потребує комплексного підходу з налагодженням безперервної роботи. Аналіз сайту на наявність помилок, оновлення сертифікатів, постійний моніторинг – лише невелика частина викликів, які виникають навіть перед невеликими сайтами.

Підтримка від siteGist – значно більше, ніж стандартне технічне обслуговування й поодинокі відповіді на запити. Ми допомагаємо сайту безпечно рости, впроваджувати нові технології та бути поряд, коли бізнес стикається з новими викликами.

Найважливіші аспекти підтримки від siteGist

Звісно, підтримка WordPress-сайтів може мати різний характер – від однієї перевірки на місяць до 100% моніторингу та оновлень з боку команди. Ми хочемо показати, наскільки важливо бути в контексті сайту постійно і робити все для його коректної роботи. Розповімо про кілька основних аспектів підтримки:

  • Безпечне оновлення актуальні версії плагінів сайту та версії WP

Застарілі версії модулів можуть перешкоджати роботі сайту та робити його більш вразливим до вірусів. Важливо і вчасно відреагувати на труднощі після оновлень, якщо використана тема не функціонує з новою версією плагіну чи версією WP. Часто такі проблеми складно передбачити й виправити вручну, а наша команда готова відразу взятися за їхнє вирішення.

  • Збереження бекапів – нещодавніх копій сайту

Цей пункт буде актуальним для клієнтів, які передають сайт для заповнення стороннім користувачам. Якась критична помилка чи видалення важливого елемента структури можуть зупинити роботу сайту – на цей випадок ми зберігаємо їхні копії. Щойно виникне потреба – ви зможете відновити останню актуальну версію й повернути сайт “до життя”.

  • Постійний моніторинг роботи сайту –  безпроблемне функціонування 24/7

Таку перевірку ми проводимо кожні 5 хвилин, щоб бути певними у постійній доступності сайту. Щойно одна з перевірок виявить проблему, ми зможемо швидко відреагувати й без затримок продовжити його роботу. Ви й не встигнете зауважити, що були якісь несправності.

  • Щомісячна перевірка “здоров’я” сайту – тестування та аналіз основних технічних показників, перевірка платіжних систем і коректної роботи сайту загалом.

Ми знаємо, що для підтримки сайту часто не вистачає часу чи ресурсів, тож пропонуємо залишити цей клопіт нашій команді. Ви отримаєте персонального менеджера, який буде в курсі всіх тонкощів і змін на сайті, тож зможе оперативно долучити команду, якщо така потреба виникне. Крім того, пакети підтримки значно заощаджують час, адже гарантують пріоритетне виконання завдань – їх ми вирішуємо насамперед.

І пам’ятайте: навіть підписані пакети підтримки не означають, що наша допомога обмежиться конкретним переліком послуг. Ви завжди можете звернутися з ідеями щодо будь-якого напряму – дизайну, технічних вдосконалень, копірайтингу тощо. Наша команда siteGist завжди на зв’язку – коли є труднощі й коли все добре працює!

Замовити